Kolejna gra totalizatora sportowego.

Inne tematy

Czym jest multi multi?

Nazwa ta, jest nieprzypadkowa, gdyż w grze tej, do wygrania jest mnóstwo pieniędzy. Co należy zrobić aby te pieniądze otrzymać? Gra multi multi, polega na wytypowaniu od jednej, do 10 liczb z dostępnych 80. Kul losuje się 20. Jest to więc nieco bardziej rozbudowana gra niż np. duży lotek.
Istnieje kilka sposobów gry. Można grać systemem, można również postawić zakład chybił, trafił. Bez względu jednak na sposób typowanialiczb, szanse na zwycięstwo wydają się być jednakowe.

Kiedy grać?

Podobnie jak większość dostępnych w totalizatorze sportowym gier liczbowych, również multi multi, losowana jest codziennie. Mało tego, losowana jest nawet dwa razy dziennie. Zawsze o godzinie 14.00 oraz o 21.50.
Na początku, gdy dostępne były zaledwie dwie gry, czyli duży lotek oraz ekspres lotek, szans na zwycięstwo było zdecydowanie mniej. Pojawiały się jeszcze sylwestrowe zakłady specjalne. Dziś wybór jest zdecydowanie większy i każdy gracz ma do dyspozycji zdecydowanie szerszy wachlarz możliwości wyboru dokładnie takiej gry liczbowej, na jaką ma ochotę.

Jakie wygrane?

Jak każda gra totalizatora sportowego, również i ta, daje możliwość bardzo dużej wygranej. Gdyby zostały spełnione wszystkie przesłanki do zwycięstwa pierwszego stopnia, szczęśliwiec mógłby zgarnąć nawet 25 milionów złotych. Jak więc widać jest to ogromna suma pieniędzy.
Warto również wspomnieć, że kupon do wzięcia udziału w grze, można zakupić za jedyne 2,50 zł. a w kwocie tej znajduje się już dodatek na sport oraz kulturę. To bardzo ważne, gdyż grając, mamy również możliwość wspomóc Polski sport oraz kulturę.
Istnieje również pewna dodatkowa modyfikacja gry poprzez wybór tzw. plusa. Ostatnia z wylosowanych dwudziestu kul, jest tym właśnie plusem. W przypadku wygranej, łącznie z odgadniętym prawidłowo plusem, suma wygranej może zdecydowanie wzrosnąć. Warto więc troszkę dopłacić do kuponu, ale spróbować szczęścia w wytypowaniu plusa, bo to naprawdę może się opłacić.

 

Inne tematy
Tarta z brokułami – czyli sposób na przemycanie warzyw

Nie zawsze jedzenie warzyw jest łatwe i przyjemne, pomimo naszych najszczerszych starań. Warto jednak nad tym pracować i wynajdywać nowe triki na przemycanie warzyw do diety. Nie jest to tak, trudne jak myśli większość osób. Z warzyw można stworzyć niesamowite dania. Wystarczy odrobina wyobraźni. Można na przykład zrobić pyszną, warzywną …

Inne tematy
Atopowe zapalenie skóry leczenie

Medycyna jest na naprawdę bardzo wysokim poziomie, w porównaniu do wcześniejszych lat. Właściwie nie ma miesiąca, by na rynek nie wchodziły nowości, które pozwalają na uporanie się z przeróżnego rodzaju chorobami, również tymi przewlekłymi. Jednocześnie należy mieć świadomość co do tego, że istnieje grupa chorych, którzy właściwie do końca życia …

Inne tematy
Przykre objawy zakażenia dróg moczowych

Człowiek przez swoje życie często boryka się z różnymi problemami zdrowotnymi i przykrymi dolegliwościami. Niektóre choroby pojawią się pod wpływem słabej odporności i kondycji, ale są też schorzenia na które nie ma rady. Są choroby, które częściej dotykają kobiety i takie, które częściej przydarzają się mężczyznom. W przypadku kobiet bardzo …