Kolejna gra totalizatora sportowego.

Inne tematy

Czym jest multi multi?

Nazwa ta, jest nieprzypadkowa, gdyż w grze tej, do wygrania jest mnóstwo pieniędzy. Co należy zrobić aby te pieniądze otrzymać? Gra multi multi, polega na wytypowaniu od jednej, do 10 liczb z dostępnych 80. Kul losuje się 20. Jest to więc nieco bardziej rozbudowana gra niż np. duży lotek.
Istnieje kilka sposobów gry. Można grać systemem, można również postawić zakład chybił, trafił. Bez względu jednak na sposób typowanialiczb, szanse na zwycięstwo wydają się być jednakowe.

Kiedy grać?

Podobnie jak większość dostępnych w totalizatorze sportowym gier liczbowych, również multi multi, losowana jest codziennie. Mało tego, losowana jest nawet dwa razy dziennie. Zawsze o godzinie 14.00 oraz o 21.50.
Na początku, gdy dostępne były zaledwie dwie gry, czyli duży lotek oraz ekspres lotek, szans na zwycięstwo było zdecydowanie mniej. Pojawiały się jeszcze sylwestrowe zakłady specjalne. Dziś wybór jest zdecydowanie większy i każdy gracz ma do dyspozycji zdecydowanie szerszy wachlarz możliwości wyboru dokładnie takiej gry liczbowej, na jaką ma ochotę.

Jakie wygrane?

Jak każda gra totalizatora sportowego, również i ta, daje możliwość bardzo dużej wygranej. Gdyby zostały spełnione wszystkie przesłanki do zwycięstwa pierwszego stopnia, szczęśliwiec mógłby zgarnąć nawet 25 milionów złotych. Jak więc widać jest to ogromna suma pieniędzy.
Warto również wspomnieć, że kupon do wzięcia udziału w grze, można zakupić za jedyne 2,50 zł. a w kwocie tej znajduje się już dodatek na sport oraz kulturę. To bardzo ważne, gdyż grając, mamy również możliwość wspomóc Polski sport oraz kulturę.
Istnieje również pewna dodatkowa modyfikacja gry poprzez wybór tzw. plusa. Ostatnia z wylosowanych dwudziestu kul, jest tym właśnie plusem. W przypadku wygranej, łącznie z odgadniętym prawidłowo plusem, suma wygranej może zdecydowanie wzrosnąć. Warto więc troszkę dopłacić do kuponu, ale spróbować szczęścia w wytypowaniu plusa, bo to naprawdę może się opłacić.

 

Inne tematy
Niedobory żelaza jak rozpoznać i czym leczyć

Żelazo jest jednym z niezwykle ważnych pierwiastków w organizmie, które wpływa na prawidłową pracę wielu organów. Znajduje się w hemoglobinie-białku, które znajduje się w czerwonych krwinkach. Współdziała przy produkcji erytrocytów. Dzięki niemu praca wątroby działa bez zakłóceń. Ponadto żelazo syntetyzuje DNA, wpływa na pracę układu immunologicznego, a także buduje enzymy. …

Inne tematy
Magnez – niezbędny dla ludzkiego organizmu

Ludzki organizm do prawidłowego działania potrzebuje szeregu składników odżywczych. Wszystkie z nich mogą być dostarczane z pożywieniem, trzeba zatem jedynie ułożyć dietę bogatą we wszystkie witaminy i minerały, które są dla nas istotne. Do podstawowych minerałów w ludzkim organizmie należy magnez, odpowiadający między innymi za funkcjonowanie naszego układu nerwowego. Niedobór …