Serum Repair Therapy

Serum 10.5 Arnyligine - serum przeciwzmarszczkowe o sile botoksu. Zawiera dwa peptydy: 10% Argireliny oraz 5% lnyliny, które stanowią czynniki relaksujący. Wpływa on na rozluźnienie mięśni twarzy, spłycając głębokie zmarszczki i linie mimiczne o 30%.

Serum Nano - Emulsja z wit. C + E, koenzym Q10- serum składające się z trzech antyoksydantów: witamin młodości i koenzymu Q10, które neutralizują wolne rodniki zabezpieczając skórę przed promieniowaniem UV, powstawaniem przebarwień oraz zmarszczek. Przeznaczone dla skór potrzebujących odnowy.

Serum z fitohormonami - fitohormony z Buku Zwyczajnego oraz wysoko stężony kwas hialuronowy nawadniają skórę, modelują kontur twarzy. To terapia roślinna przeciwstarzeniowa dla kobiet powyżej 40-tego roku życia, które na skutek spadku hormonów utraciły jędrność i gęstość skóry.

Serum Stam Call - serum z komórkami macierzystymi przeznaczone głównie dla skór dojrzałych z obniżoną jędrnością. Głęboko stymuluje i odbudowuje komórki macierzyste na poziomie molekularnym, by skóra pozostała jak najdłużej młoda. Efekt- skóra młodsza o kilka lat!

Serum z Wit. B5 z jedwabiem perskim - przeznaczone dla cer trądzikowych, problematycznych, z zaskórnikami oraz objawami napięcia. Witamina B5 i wyciąg z jedwabiu perskiego łagodzą zaczerwienienia, zmniejszają zmiany trądzikowe i rozszerzone pory.

 

medex serum.jpg