Mezoterapia igłowa

mezoterapia_iglowa.jpg

Mezoterapia igłowa - polega na wstrzykiwaniu substancji aktywnych o działaniu rewitalizującym, odmładzającym, antycellulitowym, za pomocą urządzenia CONCERTO. Koktajle witaminowe dobierane są indywidualnie do skóry pacjenta.  Kuracja składa się z 5-6 zabiegów, wykonywanych w odstępach 1-1,5 tygodnia.  Odpowiednia pielęgnacja po serii zabiegów pozwala na utrzymanie efektów przez dwa lata. Zaleca się powtórzenie zabiegów przypominających, jednego do dwóch rocznie.

Przeciwwskazania do zabiegu to: stany bakteryjne, grzybicze i wirusowe skór, ciąża i karmienie piersią, skłonność do bliznowców, aktywny trądzik różowaty,  alergia na preparaty, łuszczyca, egzema, nieustabilizowana cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, nowotworowe, stosowanie leków przeciwzapalnych, problemy z krzepliwością. Po zabiegu mezoterapii igłowej nie należy korzystać z kąpieli słonecznych i solarium minimum 7 dni od zabiegu, sauny przez minimum 24 godziny od zabiegu, zabiegów z użyciem laserów (6 miesięcy), mikrodermabrazji i innych peeelingów minimum 14 dni oraz masaży 7 dni.

Nasze preparaty do mezoterapii marki MESO FUSION:

F-XFC - zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, neutralizuje powstawanie wolnych rodników, niweluje zmarszczki i linie mimiczne, stymuluje syntezę kolagenu, poprawa napięcia skóry, silnie nawadnia, łagodzi podrażnienia i uszkodzenia skóry, zwiększa miękkości i elastyczności skóry. Składniki aktywne: DMAE 0,5%, krzem organiczny 0,5%, roślinne aminokwasy, karnityna, tauryna, glutation, kompleks witamin B.
F-LIFT+FACE - formuła o mocy „liftingu chirurgicznego” o działaniu przeciwstarzeniowym, silnie pojędrniającym i napinającym. Peptydy i czynniki wzrostu są głównymi składnikami. Działają przeciwzmarszczkowo, rozświetlająco, pojędrniająco, neutralizują wolne rodniki. Kwas hialuronowy poprawia nawilżenie oraz objętość a  karcynina silnie zagęszcza skórę.
F-HA - to preparat dla skór odwodnionych i przesuszonych. Kwas hialuronowy jest naturalnym polisacharydem o szerokim spektrum działania: redukcja zmarszczek, stymulacja syntezy kolagenu, pojędrnienie, nawodnienie, zwiększenie elastyczności skóry, kojenie podrażnień.
F-EYE CONTOUR - reguluje i zapobiega większości problemów okolic oczu: podkowy, worki,  zmarszczki mimiczne, zwiotczenia. Pal-GHK, Pal-GQPR i kwas hialuronowy poprawiają nawilżenie, jędrność i redukują zmarszczki. Chryzyna i NHS aktywują proces eliminacji pigmentu odpowiedzialnego za podkowy i stany zapalne. Organiczny krzem, karczoch i miłorząb odpowiadają za usuwanie lokalnych nagromadzeń limfy oraz tłuszczu, które tworzą worki pod oczami.
F-VITAMINS - witaminowa mieszanka (retinol 1%, witamina C 2%, witamina E 0,5%) do walki z przebarwieniami, wolnymi rodnikami, fotostarzeniem. Stymulują  odnowę komórkową, wyrównują i rozjaśniają skórę oraz  nadają jej blask, zwiększają elastyczność i miękkość skóry, redukują wykwity trądzikowe.
F-VITAMIN C 20% - roztwór o bardzo dużym stężeniu działający antyrodnikowo oraz rozjaśniająco. Dzięki F-Vitamin C skóra zostaje oczyszczona z wolnych rodników, synteza kolagenu zostaje przywrócona do pierwotnego poziomu, a nadprodukcja melaniny jest znacznie obniżona.
F-XBC BODY - pomarańczowa skóra, lokalne nagromadzenie tłuszczu, opuchnięcia związane z nagromadzeniem limfy oraz zwiotczenia skóry to problemy, z którymi radzi sobie ten preparat. Składający się z  wektorowej lipolizy i hialuronidazy, kofeiny, krzemu organicznego, L- karnityny, tauryny, ekstraktu z Ginko biloba, nostrzyka, karczocha i wąkroty pomagają  w zminimalizowaniu widoczności cellulitu, redukują retencje wody, eliminują toksyny, poprawiają napięcie skóry, redukują obrzęk i ból nóg,  stymulują metabolizm komórkowy tłuszczu.

 

fusion.jpg