CaviFast 2

cavifast.jpg

CaviFast 2 - to zabieg, w którym wykorzystywane jest zjawisko kawitacji ultradźwiękowej do likwidacji lokalnych nagromadzeń tkanki tłuszczowej i redukcji każdego rodzaju cellulitu. Wykorzystywane są tu fale o bardzo niskiej częstotliwości i wysokiej mocy, dzięki którym można wysmuklić, modelować i wyszczuplać wybrane partie ciała takie jak ramiona, brzuch, uda, pośladki, łydki, wał nadkolanowy, boczki czy bryczesy.

Działanie fali ultradźwiękowej na komórkę tłuszczową polega na zwiększeniu objętości cząsteczki wody zawartej w komórce tłuszczowej, która prowadzi do pęknięcia błony komórkowej. Dzięki temu, trójglicerydy, czyli zawartość tłuszczowa może się z niej upłynnić i podlegać ponownym metabolizacjom.

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu! Dla utrzymania długotrwałych efektów, zalecana jest zdrowa dieta oraz regularny wysiłek fizyczny. Przed zabiegiem Cavifast2 nie należy spożywać alkoholu, kawy, oraz obfitych ciężkostrawnych posiłków. W czasie trwania terapii należy nawadniać organizm pijąc co najmniej 2 litry wody dziennie.
Ilość zabiegów w sesji dobierana jest indywidualnie w zależności od oczekiwań pacjenta oraz czynników takich jak: płeć, kondycja fizyczna, stan zdrowia, waga i wiek. By uzyskać zadawalające rezultaty wystarczy seria 5-6 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Przeciwwskazania do zabiegu: ostre stany zapalne i choroby serca, nierównowaga hormonalna, niewydolność nadnerczy, niewydolność lub marskość wątroby, stany bakteryjne, wirusowe i grzybicze skóry, wkładka domaciczna (starszej generacji), miesiączka (pierwsze 3 dni), choroby nowotworowe i chemioterapia, metalowe implanty, ciąża i karmienie piersią.