Pixel Peel - zabieg 3D

PIXEL PEEL- ZABIEG 3D

Oferujemy Państwu nowy zabieg Pixel Peel 3D, łączący w sobie mikronakłuwanie, złuszczanie kwasami Fusion F-GS Peel oraz wprowadzanie substancji odżywczych w głąb skóry. Zabieg ten działa wielopoziomowo na każdy problem. Zalecany jest w przypadku skór dotkniętych starzeniem, suchością, nierównościami, przebarwieniami, rozszerzonymi porami i degradacją kolagenu, która rozpoczyna się już przed 40 rokiem życia. Bezpośrednio po zabiegu wzmaga się proces tworzenia kolagenu, który trwa do 12 miesięcy. Obszerne i wieloletnie badania kliniczne dowodzą, że po serii zabiegów dochodzi do przyrostu 40% skóry właściwej i znacznej redukcji zmarszczek. Już po pierwszy zabiegu dochodzi do widocznej poprawy jędrności i owalu twarzy, skóra jest wybitnie napięta, jędrna i zagęszczona. Rekomendowana seria to 4 do 6 zabiegów powtarzanych co 3-4 tygodnie w zależności od kondycji skóry.

W następstwie zabiegu na skórze pojawiają się zaczerwienienia, które powinny zniknąć w ciągu 72 godzin. Po 3 dniach występuje intensywne złuszczanie naskórka, wówczas należy wykonać peeling enzymatyczny (wykonujemy go w gabinecie i jest wliczony w cenę całego zabiegu).

Zabieg Pixel Peel przebiega 3-etapowo:

I etap - MIKRONAKŁUWANIE: intensywna stymulacja kolagenu i elastyny dla zwiększenia wchłaniania aplikowanych produktów.

Cel fizjologiczny: stymulacja syntezy kolagenu i zwiększenie wchłaniania do 98%

- efekt wizualny: lifting twarzy, szyi i powiek górnych, zagęszczenie skóry i niwelowanie nierówności i blizn.

II etap - EKSFOLIACJA (złuszczanie) PIXEL PEEL: sercem zabiegu jest specjalnie opatentowana formuła małocząsteczkowych alfa i beta-hydroksykwasów F-GS Peel, które nakłada się warstwowo. Ich mechanizm polega na tym, że po zabiegu przez 2-3 kolejne dni penetruje w głąb skóry potęgując efekty.

Cel fizjologiczny: hamowanie przebarwień i stymulacja procesów anty-aging

- efekt wizualny: rozjaśnienie przebarwień o 60%, wyrównanie kolorytu i wygładzenie powierzchni skóry.

III etap SONOFOREZA: wielopoziomowy etap bio-odżywczy skóry polegający na wprowadzeniu mezokoktajli witaminowych w głąb skóry oraz wyciszenie za pomocą światła LED.

Cel fizjologiczny: budzenie nieaktywnych fibroblastów produkujących kolagen oraz aktywacja procesów naprawczych

- efekt wizualny: zwiększenie wchłaniania o 98%, rozświetlenie oraz zwiększenie miękkości i gładkości skóry.