4 skuteczne sposoby na pozbycie się zaskórników

Beauty

Jeśli masz tłustą skórę, powinnaś unikać wszelkiego rodzaju produktów do pielęgnacji skóry, które mogą powodować powstawanie zaskórników. Dlatego zawsze powinnaś stosować farbę emulsyjną. Farba emulsyjna jest przeznaczona specjalnie do skóry tłustej.

Jest to rodzaj produktu do pielęgnacji skóry, który zawiera wysokiej jakości składniki, które zapobiegają trądzikowi i zmniejszają widoczność pryszczy. Tak więc, wybrałam 4 skuteczne sposoby na pozbycie się zaskórników.

Wymieszaj olej kokosowy i miód

Wiemy, że miód jest najlepszym lekarstwem na wszystkie problemy, a ten jest jednym z nich. Wymieszaj olej kokosowy z miodem i szoruj skórę szczoteczką do zębów przez 2 minuty. Pozostaw do ostygnięcia i zmyj letnią wodą.

Umyj twarz wodą różaną

Jeśli nie masz wody różanej, możesz zamiast niej użyć soku pomarańczowego. Woda różana ma szczególny wpływ na skórę i jest najlepszym środkiem na pozbycie się zaskórników. Jeśli chcesz uzyskać najbardziej skuteczny rezultat, możesz zmieszać sok pomarańczowy i wodę różaną, a następnie wykonać peeling twarzy.

Wymieszaj miód i oliwę z oliwek

Jeśli borykasz się z problemem zaskórników i suchej skóry, to jest to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Wymieszaj miód i oliwę z oliwek, a następnie wykonuj peeling skóry przez 10-15 minut. Dzięki temu Twoja skóra stanie się gładsza, a zaskórniki znikną.

Wymieszaj miód z cytryną

Jeśli również borykasz się z tym samym problemem zaskórników i suchej skóry, możesz użyć miodu i cytryny. Wymieszaj miód z cytryną i szoruj twarz przez 2-3 minuty. Twoje zaskórniki znikną, a ty zyskasz promienną skórę.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post, więc nie zapomnij podzielić się tym artykułem ze swoimi przyjaciółmi i członkami rodziny. Podzieliłam się z Tobą również najlepszymi wskazówkami, jak pozbyć się zaskórników.

Beauty
Kosmetyki naturalne – czy warto?

Naturalna pielęgnacja – czy jest skuteczna? Pielęgnacja z wykorzystaniem naturalnych składników jest coraz bardziej popularna. Czy jednak może być skuteczna? Okazuje się, że tak. To właśnie składniki pochodzenia naturalnego są dla człowieka najzdrowsze, nie podrażniają skóry i działają pozytywnie na jej stan oraz wygląd. Drogeryjne propozycje również mogą być korzystne, …

Beauty
Czym są dermokosmetyki?

Nowoczesna kosmetologia sięga po coraz to doskonalsze rozwiązania. Przywracanie dojrzałej skórze jędrności oraz dbałość o cerę z problemami, takimi jak nadwrażliwość, alergie i atopia jest dziś priorytetem. Obecnie nie wystarczy więc, aby kosmetyki były kolorowe i pachnące. Wręcz przeciwnie, dermokosmetyki stronią od tych substancji, a ich wygląd przypomina nieraz bardziej …

Beauty
Elektrostymulacja – co to jest?

Zabieg elektrostymulacji polega na wykorzystaniu specjalistycznego aparatu do pobudzania nerwów oraz mięśni. Elektrostymulacja czym jest najlepiej wyjaśni zobrazowanie sobie elektrod, które mocuje się na całym ciele. Rozmieszczenie poszczególnych elektrod ma znaczenia, ponieważ powinny one występować w miejscu wnikania nerwów do mięśni. Cały zabieg polega na bardzo delikatnym pobudzaniu nerwów i …